Artykuł

 ELNET Development w Klubie STO. Fot. stomilolsztyn.com

ELNET Development w Klubie STO. Fot. stomilolsztyn.com

ELNET Development w Klubie STO

01.12.21 12:21   em   7  

Stomil Olsztyn poinformował o kolejnej firmie, która dołączyła do Klubu STO. Jest to firma ELNET Development. Stosowne dokumenty podpisał prezes zarządu - Maciej Matulewicz.

Spółka ELNET Development to deweloper z wieloletnim doświadczeniem w branży, realizującej swoje inwestycje na terenie całej Polski. Powstała w 2020 roku we współpracy firmy specjalizującej się w instalacjach energetycznych i telekomunikacyjych ELNET Sp. z o.o. oraz spółki deweloperskiej TJM DEVELOPMENT. Członkowie Zarządu działając na przełomie lat w różnych firmach zrealizowali wiele inwestycji deweloperskich o łącznej powierzchni użytkowej ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych.

Klub STO zrzesza firmy i przedsiębiorców, którzy aktywnie wspierają Stomil Olsztyn. O firmach, które oficjalnie poinformowały o swoim wejściu pisaliśmy tutaj.

Tagi: Stomil Olsztyn, ELNET Development, Klub STO


Komentarze

 1. 02.12.21 15:57 czerkasow

  Ja wyliczyłem tylko artykuły z tej strony. Zatem jak zwykle tajemnica ze strony klubu, a jak nie chcą się ujawniać - i to jest trochę dziwne. Generalnie Emilu przyznajesz, że na razie jest to klapa? JM - a odstraszyłem ciebie od wpłaty 20 koła? Jeżeli, tak jak ty i w klubie mają taką mentalność, to szczerze współczuję i zarazem się cieszę, że liczą się z moim zdaniem😁

 2. 02.12.21 14:39 Emilozo

  Firm jest więcej niż 9 (ale nie dużo więcej), nie wszystkie chcą/nie zostały ogłoszone. Klub STO to fajna inicjatywa, w 2022 roku musi mocniej ruszyć z kopyta.

 3. 02.12.21 13:57 Jerzy Makiel

  Nie rozumiem takiego negatywnego stosunku do ludzi wspierających ten klub.Przecież odstraszacie chętnych. Czy to nie jest działanie na niekorzyść DUMY WARMI.tylko po co ?

 4. 02.12.21 06:55 menager

  Czerkasow zgadzam się z tobą w 100%.Ten klub to jakaś atrapa.Wlasciciel próbuję ale nic mu nie wychodzi. 😔

 5. 01.12.21 23:01 czerkasow

  Przy całym szacunku dla tej Firmy z wieloletnim stażem, a założonej rok temu, ten klub STO idzie po śmierć naturalną, tak jak emisja akcji. No chyba że czekają na ruch, który zrobi Brański (bo na razie podskoczył w miejscu z "pożyczką". Walą drzwiamy i oknami te firmy, jest ich 9 (z czego 1/3 to członkowie Rady Nadzorczej😁). Dział marketingu i PR rozpracowany na maxa😁

 6. 01.12.21 22:28 czerkasow

  Dziesięć firm na krzyż😁

 7. 01.12.21 19:47 menager

  Czerkasow gdzie jesteś?Powiedz coś?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!