Relacja z meczu Elana Toruń - Stomil Olsztyn

Sparingi 2016/2017 Koniec Toruń (boisko przy ul. Przy Skarpie)
Elana Toruń 1:1 Stomil Olsztyn
1:1
Sylwester Szymański Bramki Tomasz Zahorski 16'
Bramki Elana Toruń: (skład wyjściowy) Hubert Świtalski - Bartosz Tetych, Bartosz Madejski, Rafał Więckowski, Filip Hartwich, Mateusz Grudziński, Michał Glanowski, Maciej Stefanowicz, Valeriu Tiron, Sylwester Szymański, Krystian Tomaszewski.
Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński - Maciej Kotarba, Adam Paliwoda (35 Wojciech Żęgota), Tomasz Wełnicki, Wojciech Dziemidowicz - Karol Żwir, Igor Biedrzycki, Wiktor Biedrzycki, Mateusz Cegiełka (31 Sebastian Szypulski), Aleksander Karbowiak (38 Mikołaj Wasilewski) - Tomasz Zahorski.
Szczegóły W 56. minucie Tomasz Zahorski (Stomil Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił).

Grano 2x30 minut.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 03:16:20

76' Koniec meczu. 1:1
73' Stomil miał rzut karny po faulu bramkarza na naszym zawodniku. Tomasz Zahorski jednak "jedenastkę" przestrzelił. 1
72' Sytuacja z rzutu rożnego Elany zażegnana przez naszych obrońców. 1355
70' Centra z lewej strony Wojciecha Dziemidowicza, jednak strzał Karola Żwira został zablokowany przez obrońców. 1
67' Strzał Sebastiana Szypulskiego z 25. metra, ale bardzo niecelnie. 1
57' Kolejne zmiany w Stomilu. Sebastian Szypulski wszedł za Mateusza Cegiełkę. 1
54' Boisko opuszcza Aleksander Karbowiak z powodu urazu stopy , w jego miejsce wchodzi Mikołaj Wasilewski. 1
50' Strzał piłkarza Elany zza pola karnego, jednak futbolówka ląduje w rękach Michała Leszczyńskiego. 1355
31' Gramy!
30' Przerwa. 1:1
17' Groźna akcja Elany po której piłka po ich akcji wpadła do siatki, jednak sędzia odgwizdał spalonego. 1355
16' Gol dla Stomilu! W pole karne z prawego skrzydła wpadł Karol Żwir. Został powalony przez jednego z defensorów Elany. Arbiter nie odgwizdał przewinienia, do piłki dopadł Tomasz Zahorski i już 1:0 dla Stomilu 1
4' W Elanie gra były piłkarz Stomilu Michał Glanowski. 1355
3' Teraz słupek uratował Stomil po akcji Elany Toruń, po centrze z lewego skrzydła. 1355
3' Już w pierwszej minucie Stomil miał ciekawą sytuację do zdobycia bramki. Karol Żwir w kierunku Aleksandra Karbowiaka, ale nie doszedł do piłki. 1
Gramy!
Stomil przegrał w pierwszym "podwójnym sparingu" z Olimpią Grudziądz 2:3, a już niedługo rozpocznie się mecz z Elaną Toruń. Skład Stomilu na ten sparing wygląda następująco: Leszczyński - Kocerba, Paliwoda, Wełna, Dziemidowicz, Karbowiak. I. Biedrzycki, W. Biedrzycki, Żwir, Cegiełka, Zahorski 1