Fortuna Gągławki 4:0 OKS Stomilowcy Olsztyn
Bramki Fortuna Gągławki:
OKS Stomilowcy Olsztyn: Balukiewicz Sacharczuk Magiera Maleszewski Gomoła Borzymowski Rogowski Pająski Koziorowski Jędrzejewski Kacprzykowski
Szczegóły Sędzia: Tomasz Kaczyński (Szczytno)
Widzów: 60

OKS Stomilowcy Olsztyn przegrali 0:4 (0:3) mecz z Fortuną Gągławki. Już po 7. minutach Olsztynianie stracili dwie bramki.

Mecz OKS-owi w ogóle nie wyszedł. Piłkarzom zabrakło walki i ambicje od pierwszej do ostatniej minuty spotkania. Szybko stracone bramki podłamały zespół i do końca Fortuna kontrolowała przebieg gry. Spotkanie rozpoczęło się z 15. minutowym opóźnieniem, bo sędzia nie dojechał na czas do Bartążka (boisko w Gągławkach jest w remoncie). Trzecią bramkę Piotr Balukiewicz wpuścił tuż przed końcem pierwszej połowy. Czwarta padła w drugiej części gry i wynik 0:4 stał się faktem. Była to druga porażka w tym sezonie piłkarzy Stomilowców - druga porażka z drużyną z czołówki. Do tego trzeba dodać, że był to mecz bez strzelonej bramki w tym sezonie w meczu oficjalnym przez OKS - w poprzednim sezonie tylko raz się zdarzyło, że OKS nie trafił do siatki rywali (mecz z Orłem Olsztyn 0:1). Już w najbliższą niedziele kolejny ciężki pojedynek z Orłem Biesal.

Autor: Emilozo