Artykuł

Piłkarki Stomilu Olsztyn przegrały z AZS-em UWM High Heels Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Piłkarki Stomilu Olsztyn przegrały z AZS-em UWM High Heels Olsztyn. Fot. Artur Szczepański

Futsal kobiet: Porażka w Pucharze Polski

06.02.23 20:36   em   0  

Piłkarki Stomilu Olsztyn odpadły z rozgrywek Pucharu Polski w futsalu. Podopieczne Marka Maleszewskiego w 1/16 finału przegrały 4:6 z AZS-em UWM High Heels Olsztyn.

- Dla mnie to jest po prostu skandal, jeśli sędziowie sobie nie radzą i nie potrafią policzyć do 5 fauli - powiedział po meczu Marek Maleszewski, trener Stomilu Olsztyn. - Nie pozwolę sobie, żeby sędziowie chamsko zwracali się do dziewczyn. To jest dla mnie śmieszne i niewybaczalne. Do tej pory nie wiem też za co dostałem czerwoną kartkę, to jest słabe. Nie wiem co powiem dziewczynom, które dzielnie walczyły, jestem tym wszystkim rozgoryczony.

I dodaje: - Szacunek dla zawodniczek, które zagrały bardzo fajnie ambitnie, choć nie ustrzegły się błędów, to troszkę zaważyło na wyniku. Dziewczyny są po dwóch obozach, a przed sobotnim meczem z AZS-em miały trening wydolnościowy, bo mamy swoje priorytety którym jest CLJ, dlatego tym bardziej jestem szczęśliwy tym jak graliśmy w piłkę.

1:0 - Anna Siwicka (12), 1:1 - Oliwia Kamińska (15), 2:1 - Julia Klonowska (17), 2:2 - Blanka Żukowska (20), 3:2 - Joanna Ścisłowska (20), 4:2 - Anna Siwicka (22), 5:2 - Oliwia Cwalińska (25), 5:3 - Aleksandra Bączek (30), 5:4 - Blanka Żukowska (37), 6:4 - Julia Klonowska (40).

Stomil Olsztyn: Kornelia Czasnojć - Blanka Żukowska, Oliwia Kamińska, Wiktoria Kowalczyk, Wiktoria Fidurska, Agata Pankiewicz, Alicja Wawrzeniak, Oliwia Rodak, Aleksandra Mroczkowska, Oliwia Prusik, Aleksandra Ziemkiewicz, Lena Szczepkowska, Aleksandra Bączek, Zuzanna Kowalczyk

Tagi: Stomil Olsztyn - kobiety, Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - futsal, AZS UWM Olsztyn


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!