Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Futsal kobiet: Ważne zwycięstwo Stomilu w Białymstoku

08.01.23 21:46   em   0

Piłkarki Stomilu Olsztyn wygrały wyjazdowe spotkanie w Białymstoku z Heliosem. Podopieczne Marka Maleszewskiego pokonały rywali 4:1.

Olsztyńskie zawodniczki udanie zrewanżowały się za porażkę (0:4) w pierwszym spotkaniu tego sezonu I ligi kobiet futsalu. Tym samym zawodniczki wskoczyły na 3. miejsce w ligowej tabeli z 9. punktami na koncie.

- Od początku spotkania była widoczna nasza przewaga, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 - powiedziała po meczu Aleksandra Bączek, piłkarka Stomilu. - Jednak w drugiej połowie nastąpiło trochę chaosu co poskutkowało utratą bramki na 1:2, pomimo tego pokazałyśmy przewagę nad przeciwnikiem i wygrałyśmy ostatecznie 4:1.

1:0 - Zuzanna Kowalczyk (7), 2:0 - Aleksandra Ziemkiewicz (10), 2:1 - ? (?), 3:0 - Aleksandra Ziemkiewicz (28), 4:1 - Aleksandra Bączek (34)

Stomil Olsztyn: Kornelia Czasnojć - Agata Pankiewicz, Blanka Żukowska, Gosia Milewska, Wiktoria Fidurska, Wiktoria Kowalczyk, Oliwia Prusik, Aleksandra Ziemkiewicz, Alicja Wawrzeniak, Zuzanna Kowalczyk, Oliwia Kamińska, Lena Szczepkowska, Aleksandra Bączek, Marlena Raczyńska, Wiktoria Farelnik, Aleksandra Mroczkowska, Paulina Wolak.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - kobiety, I liga futsalu kobiet, Helios Białystok