Relacja z meczu GKS Bełchatów (ME) - Stomil Olsztyn

Sparing Gutów Mały - Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ptak
GKS Bełchatów (ME) 1:1 Stomil Olsztyn
1:1
9' Błażej Wróbel Bramki Krzysztof Filipek 33'
Bramki GKS Bełchatów (ME): Kamil Paprocki (Filip Błażejewski) - zawodnik testowany I (Kamil Sadziński), Amadeusz Gadomski (Seweryn Michalski), Błażej Wróbel, Piotr Witasik - Marcel Bartosiak (Dawid Mielczarek), zawodnik testowany II (Damian Gul), zawodnik testowany III, Damian Zawieja (Konrad Niedzielski), Robert Kaczmarek (Piotr Gołuch) - Krystian Pieczara (Paweł Zięba).
Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński (31 Erwin Sak, 61 Piotr Skiba) - Janusz Bucholc (67 Radosław Stefanowicz), Paweł Baranowski (67 Arkadiusz Koprucki), Arkadiusz Koprucki (46 Rafał Remisz), Paweł Głowacki (67 Piotr Głowacki) - Radosław Stefanowicz (46 Jakub Kowalski), Bartosz Szaraniec (46 Daniel Michałowski), Paweł Alancewicz (46 Robert Tunkiewicz), Piotr Głowacki (46 Michał Renusz) - Krzysztof Filipek (67 Łukasz Suchocki), Łukasz Suchocki (46 Bogdan Miłkowski).
Szczegóły W 38. minucie Paweł Głowacki (OKS 1945 Olsztyn) nie wykorzystał rzutu karnego (Kamil Paprocki obronił).

Piłkarze OKS-u 1945 Olsztyn zremisowali 1:1 (1:1) z drużyną GKS-u Bełchatów występującą w Młodej Ekstraklasie.

Bramkę dla olsztynian strzelił w 33. minucie Krzysztof Filipek po zagraniu od Łukasza Suchockiego. Pięć minut później Paweł Głowacki nie wykorzystał rzutu karnego.