Artykuł

Graj w OKS 1945

25.11.07 15:00   em   2  

Organizowany jest nabór do drużyny młodzików OKS 1945 Olsztyn trenera Michała Alancewicza dla chłopców rocznika 1993 z Olsztyna i okolic. Sprawdziany odbywać się będą w czwartki i piątki od godz. 16:00 do 18:00. Zawodnicy trenować będą na boisku ze sztuczną murawą Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. J. Rusieckiego przy ulicy Bydgoskiej. Testy trwać będą do 20 grudnia. Jeśli ilość zgłoszonych zawodników będzie duża wtedy testowani zawodnicy wezmą udział w zimowym obozie przygotowawczym, który zaplanowany jest w Jantarze lub Szczytnie. Serdecznie zapraszamy! Więcej informacji u trenera Alancewicza pod numerem 500-642-164 oraz karlowix@wp.pl.

Tagi: -


Komentarze

  1. 25.11.07 20:25 Junioor

    Nie chodzi o dosłowny nabór. Chodzi tu o to aby odszukać lub dać szanse pokazania się chłopakom, którzy sami nie wiedzą, ze potrafią dobrze grać w piłkę. Przykładem może byc Tomek Tobolski, którzy przyszedł na trening 93 rocznika z Korony Klewki... a okazało się ze to utalentowany chłopak!!!

  2. 25.11.07 16:41 Manieczny

    nabór '93? nie są już za starzy jak na nabory??

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!