Relacja z meczu Granica Bezledy - OKS II Stomilowcy Olsztyn

Granica Bezledy 3:2 OKS II Stomilowcy Olsztyn
Bramki Granica Bezledy:
OKS II Stomilowcy Olsztyn:
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

Podopieczni Dariusza Maleszewskiego przegrali w Bezledach z miejscową Granicą 2:3 (1:3). Bramki dla Stomilowców strzelali: Krzysztof Pilski oraz Radosław Białek.

Spotkanie dla OKS II rozpoczęło się fatalnie. Już po siedmiu minutach gospodarze prowadzili 2:0. W 30 minucie Granica podwyższyła na 3:0. Kontaktową bramkę strzelił Krzysztof Pilski, żeby chwilę później wylecieć z boiska za czerwoną kartkę. Za co? Do końca nie wiadomo, ale zawodnik, który faulował Pilskiego, także otrzymał czerwoną kartkę. W drugiej połowie, gdy obydwa zespoły grały po dziesięciu zawodników drugą bramkę dla Stomilowców strzelił Radosław Białek. Niestety było to ostatnie trafienie w meczu i OKS II Stomilowcy przegrali 2:3 z Granicą Bezledy.

Podopieczni Dariusza Maleszewskiego czeka wyjazd pod samą granicę kraju. OKS II Stomilowcy Olsztyn zmierzą się na wyjeździe z Granicą Bezledy.

Biało-niebiescy jadą zdobyć kolejne trzy punkty, które zbliżą zespół do upragnionego awansu do IV ligi. Kryzys, który dopadł OKS dwa tygodnie temu (brak zdobytych goli w trzech spotkaniach) jest już zażegnany. Stomilowcy w dwóch ostatnich spotkaniach wygrali 4:0 z Łyną Sępopol oraz 2:0 z Mazurem Pisz. Trener Dariusz Maleszewski nie będzie mógł skorzystać z usług Pawła Kaszubskiego, który musi pauzować z powodu siódmej żółtej kartki otrzymanej w ostatnim meczu. Z powodu kontuzji nie zagra Karol Miller. Obowiązki służbowe mogą zatrzymać w Olsztynie grającego prezesa – Łukasza Gomołę.