Artykuł

Grzegorz Koprucki wraca do klubu

03.12.08 16:08   mmks   9  

Podczas dzisiejszego zebrania zarządu OKS 1945 Olsztyn postanowiono ponownie wybrać Grzegorza Kopruckiego na prezesa klubu. Przypomnijmy, że Koprucki zrezygnował w poniedziałek z zajmowanego stanowiska po konflikcie z wiceprezesem Mieczysławem Angielczykiem, który wczoraj podał się do dymisji.

Nowym wiceprezesem klubu został Edward Dakszewicz, który jest przedstawiciel sponsora klubu - firmy DBK.

Na dzisiejszym zebraniu zaakceptowano także kandydaturę Ryszarda Łukasika na stanowisko trenera olsztyńskiego drugoligowca.

Fortuna

Tagi: -


Komentarze

 1. 05.12.08 16:35 krys

  Ty kawasaki, Nakiel przegrał z Ruchem 5-1 a za trzy dni wygrał z KSZO 2-1 to czyli miał pomysł, tym bardziej że Kszo i Kolejarz przegrali tylko 2 razy w sezonie. Nakielski jako jedyny trener z naszego regionu miał propozycje z Polski, myślę tak jak wilk że Nakiel to był dobry trener.

 2. 05.12.08 13:09 czerkasow

  Jak to co? Trenerem Stomilu jest Łukasik, bo Koprucki zaakceptował jego nominację.

 3. 05.12.08 12:19 BATIGOL

  NO I DOBRZE!!!ALE CO TERAZ Z TRENEREM???!!!

 4. 04.12.08 18:10 stomilek10

  Popieram to co napisał wilk.A Ty Kawasaki bierz ten motor i zjeżdżaj z tego forum bo uaktywniłeś się jak dowaliliśmy prawdę o Angielu.Czyżby Kawasaki stało blisko lawety...?

 5. 04.12.08 12:18 kawasaki

  Takie to proste , Nakielski po przegranym 0:5 z Ruchem nie miał wizji prowadzenia zespołu i nic już nie wnosił a więcej czasu poświęcał dla szkółki, Budziłek miał tylko dograć do końca tej rundy , a Koniu Biedrza miał dosyć castików Koprucjkiego chociarz popierał go laweciarz bo w III lidze był z nim na dobre i złe, a wybór nowego alternatywa aby nie było Tyszki rządzącego z drugiego fotela co chciał Koprucki bo jest menago jego braciszka - proste. A wnioski wyciągni wilk sam , kto rozpieprza klub.

 6. 04.12.08 09:08 wilk

  Jeśli Pan Prezes Koprucki, który jest bardzo porządnym gościem będzie słuchał Tyszkiewicza to nasz klub leży. OKS miał być klubem ludzi z naszego regionu - na początek pan Koprucki pogonił naszych trenerów!!!(Łukasik czy ten nieznany trener Tyszkiewicza nie sa z naszego regionu) i czy Koprucki jest porządny czy nie to on w tej chwili ponosi wszelką odpowiedzialność za wynik. Prezesowanie to nie rozlejanie plakatów na samochodach.TYlko Stomil!!!

 7. 04.12.08 09:00 wilk

  Niech ktoś mi teraz szczerze powie po tej całej zadymie. Jaki sens był przyjmować dymisję NAKIELSKIEGO ? Za jego kadencji wygrali z liderem Kszo i W-ce liderem Kolejarzem. Tym bardziej że jego rezygnacja to był protest przeciwko Angielczykowi.
  Idźmy dalej może ktoś mógł nie lubić Nakielskiego bo był za ostry. W takim razie był sens zmieniać BUDZIŁKA skoro wygrał 3 mecze? Po trzecie jak nie Nakielski i Budziłek to dlaczego nie BIEDRZA ? Łukasik nie jest dobrym trenerem, Robaszek Tyszkiewicza (spuścił Stomil z II ligi)tym bardziej.Oby nie - ale zamieszanie trenerskie może zniszczyc nasz klub !!!

 8. 03.12.08 20:04 Aro

  wg mnie bardzo dobra decyzja dla dobra klubu. Co do trenera się nie wypowiadam bo moja wiedza na ten temat jest rowna 0 ;)

 9. 03.12.08 16:27 KaszuB

  Pożyjemy zobaczymy!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!