Artykuł

Grzegorz Lech może wrócić do Stomilu, fot. Łukasz Kozłowski

Grzegorz Lech może wrócić do Stomilu, fot. Łukasz Kozłowski

Grzegorz Lech odwiedził klub

20.12.12 14:38   em   6  

Grzegorz Lech był w czwartek rano widziany w siedzibie olsztyńskiego klubu. Stomil Olsztyn potwierdza zainteresowanie tym zawodnikiem.

Były to bardzo wstępne rozmowy na temat przyjścia piłkarza do olsztyńskiego klubu. Przypomnijmy, że Korona Kielce chce wypożyczyć zawodnika do innego klubu.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech, transfery, I liga, Korona Kielce


Komentarze

 1. 22.12.12 00:54 kilabez

  Gość wpadł na herbate do klubu, ktoś go wylukał i wielkie halo! nic z tego niestety nie będzie...

 2. 20.12.12 19:22 lukasszz

  Zagraj...zagraj jak za dawnych lat!

 3. 20.12.12 18:27 Pawlik

  Grzechu wracaj odbudujesz forme.

 4. 20.12.12 16:54 Furiat

  Fajnie by było jak by tutaj przyszedł ale więcej jak pewne że na pewno tutaj nie przyjdzie. Klubu na niego nie stać a po za tym Grzesiu wie co tu się dzieję. Sentymenty sentymentami a rozum rozumem. Zejdźmy na ziemię... Transferów tutaj nie będzie a na pewno nie takie jak Grzesiu Lech... A szkoda...

 5. 20.12.12 15:42 Joe Black

  Pewnie chcieli wymianę za Suchockiego

 6. 20.12.12 15:24 KMB.Ł.

  Lechu dawaj do nas. Liczymy na Ciebie bo przydasz się jak nikt inny

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.