Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

I liga ma wrócić na przełomie maja i czerwca

21.04.20 16:52   em   2  

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował w specjalnym komunikacie, że rozgrywki Fortuna 1. Liga mają zostać wznowione na przełomie maja i czerwca 2020 r.

- Wznowienie rozgrywek Fortuna I Ligi oraz II ligi nastąpi w okresie pomiędzy 30 maja a 6 czerwca 2020 roku i planowane jest rozegranie wszystkich zaległych kolejek, tj. 23 – 34 i meczów barażowych, z uwzględnieniem możliwości zakończenia sezonu 2019/2020 po 30 czerwca 2020 - czytamy na stronie pzpn.pl.

Stomil Olsztyn obecnie zajmuje 12. pozycję w tabeli I ligi.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, PZPN


Komentarze

  1. 25.04.20 08:20 TorroRosso

    Mam nadzieję że wyróżnią kibiców z wykupionymi karnetami - bo jest takich z 200-300 osób - aby na te mecze mogli wejść na stadion oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności , i odległości między kibicami . To także pokazuje jak wielu jest w olsztyńskim klubie zagorzałych kibiców , a nie weekendowych oglądaczy

  2. 22.04.20 09:40 czerkasow

    I tak do końca roku (prawdopodobnie) bez udziału publiczności.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!