Relacja z meczu Jagiellonia Białystok (juniorzy) - OKS 1945 Olsztyn (juniorzy)

Jagiellonia Białystok (juniorzy) 2:0 OKS 1945 Olsztyn (juniorzy)
ż Jan Pawłowski
kartki Michał Rytelewski ż
Jędrzej Gęsicki ż
Jędrzej Gęsicki 84' cz
Bramki Jagiellonia Białystok (juniorzy): Grzegorz Nowajczyk - Adam Butkiewicz (79 Przemysław Siuchno), Tomasz Porębski, Piotr Józefiak, Norbert Zawadzki - Paweł Grudziński (73 Sebastian Budnik), Damian Kądzior, Michał Szóstko (54 Grzegorz Arłukowicz), Karol Mackiewicz (46 Rafał Bujnowski) - Jan Pawłowski, Kamil Zapolnik.
OKS 1945 Olsztyn (juniorzy): Michał Leszczyński - Michał Rytelewski, Mateusz Sikorski, Rafał Remisz, Łukasz Buder - Wojciech Dubis, Michał Czarnecki (71 Jędrzej Gęsicki), Bartosz Sobótka, Piotr Łysiak, Sebastian Kowalski (62 Jakub Krajewski) - Andrzej Mański.
Szczegóły widzów: 300.

Podopieczni Michała Alancewicza oraz Andrzeja Mierzejewskiego przegrali w pierwszym spotkaniu półfinałowym mistrzostw Polski juniorów. Jagiellonia strzeliła naszym młodym piłkarzom dwie bramki.

Pierwsza połowa rozpoczęła się fatalnie dla "biało-niebieskich". Pierwsza bramka padła już w dziewiątej minucie spotkania. Damian Kędziora technicznym strzałem pokonał Michała Leszczyńskiego. Olsztyński bramkarz później kilkakrotnie ratował zespół od utraty bramki. Drugi raz skapitulował w 64. minucie. Bramkę dla Jagielloni strzelił Kamil Zapolnik.

OKS 1945 Olsztyn też miał swoje szanse. Tuż przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić Wojciech Dubis, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Jagi. Tuż przed stratą bramki na 0:2, z rzutu wolnego w słupek trafił Bartosz Sobótka.

Od 86. minuty OKS 1945 grał w osłabieniu po tym jak dwie żółte kartki zobaczył Jędrzej Gęsicki.