Artykuł

Jakub Tecław piłkarzem roku 2022 w plebiscycie WMZPN. Fot. wmzpn.pl

Jakub Tecław piłkarzem roku 2022 w plebiscycie WMZPN. Fot. wmzpn.pl

Jakub Tecław piłkarzem roku w plebiscycie WMZPN

09.12.22 21:57   em   3  

Jakub Tecław wygrał plebiscyt zorganizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Obrońca Stomilu Olsztyn został uznany za najlepszego piłkarza w 2022 roku w naszym regionie.

W plebiscycie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej głosują kibice poprzez facebooka, specjalna kapituła złożona z pracowników związku oraz przedstawiciele wszystkich klubów z regionu.

Jakub Tecław ma za sobą szczególnie bardzo dobrą rundę jesienną. W tegorocznych rozgrywkach II ligi zagrał w 19 spotkaniach w barwach Stomilu i strzelił 8. goli. Piłkarzowi w czerwcu 2023 roku kończy się kontrakt i kluby z wyższych lig wykazują nim zainteresowanie. Ostatnio przebywał na testach w Wiśle Płock.

- Rok temu galę oglądałem na żywo w domu, a teraz jestem tutaj z Państwem - mówił po odebraniu nagrody Jakub Tecław. - To pokazuje, że warto mieć marzenia i ciężko pracować. Dziękuje wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Dziękuje drużynie Stomilu Olsztyn, sztabowi szkoleniowemu oraz wszystkim, którzy przy tym klubie działają. Szczególe podziękowania dla mojej rodziny, bo bez nich nie byłbym w tym miejscu, którym jestem.

Gratulujemy!

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Jakub Tecław, WMZPN


Komentarze

  1. 10.12.22 12:18 Bart

    Oby teraz bo kasiura wpadnie kolejna. Wiecej z niego juz nie wycisniem, gra swoje optymum i trzeba to wykorzystac. Na tym polega tez funkcjonowanie klubu promujesz sprzedajesz zarabiasz

  2. 10.12.22 11:00 DJKS

    Dziękuję...i zaraz się stąd ewakuuję 😂

  3. 10.12.22 00:13 sawa1488

    Hmmm

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!