Artykuł

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Łukasz Jegliński, fot. Emil Marecki

Jegliński: Prezesi zapewniają, że uda się zachować trzon zespołu

10.06.16 16:45   kyn   6  

Łukasz Jegliński podpisał nową, roczna umowę ze Stomilem Olsztyn. Zadaliśmy zawodnikowi cztery pytania.

W czwartek przedłużyłeś umowę ze Stomilem Olsztyn.
- Cieszę się z tego faktu, wiem, co będę robił przez najbliższe 12 miesięcy. Prezesi zapewniają, że uda się zachować trzon zespołu i nie będzie wegetacji, tylko będzie walka o cele. Mamy mieć także gotowe boiska, do końca wakacji, tylko się cieszyć. 

Po odejściu kapitana Janusza Bucholca, m.in. na Ciebie spadnie odpowiedzialność za ten zespół.
- Zdaję sobie z tego sprawę, że na tych doświadczonych zawodników będzie spoczywał obowiązek poprowadzenia tego zespołu i wprowadzenia młodych zawodników do zespołu. W sporcie nie uciekniesz od odpowiedzialności, albo to udźwigniesz, albo się poddajesz. Ja się nie poddam. 

Podejmiesz się roli kapitana w Stomilu Olsztyn?
- Zastępcą Janka (Janusz Bucholc - red.) był Paweł Głowacki, ja byłem trzeci w kolejce. Zobaczymy jak zdecyduje o tym trener Adam Łopatko

Miniony sezon nie będzie miło wspominał, głównie przez kontuzje. Czego oczekujesz w nowym sezonie?
- Chciałbym być zdrowy. W tym roku miałem uraz, który wykluczył mnie z 10 dni, ale w tym czasie rozegraliśmy trzy spotkania. Chciałbym grać regularnie i wtedy ten poziom się pojawi. 

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Jegliński, I liga


Komentarze

 1. 11.06.16 17:25 Wielki Stomil

  takie cos jak osir to wogole niepowinno istniec bo oni nic nie robia zeby powstawaly nowe obiekty

 2. 11.06.16 15:43 Krzycho

  Klub wydzierżawił od miasta teren starego boiska treningowego o ile dobrze pamiętam, i pewnie wyremontuje je jakaś firma zewnętrzna, ja osobiście wolał bym aby osir nie tykał się tego boiska bo to ich zaniedbanie że Olsztyńskie boiska wyglądaj jak wyglądają.

 3. 11.06.16 12:36 lechita

  dziwna sytuacja zaistniała w naszym klubie.igła oficjalnie w wywiadzie powiedział że prezesi obiecali że boiska będą gotowe.tylko mnie zastanawia gdzie????bo wczoraj rozmawiałem z ludżmi którzy odnawiają główną płytę i pierwsze słyszeli że niby mają robić nowe boiska treningowe.osir ponoć o takich planach nie słyszał.

 4. 11.06.16 11:04 CardinalPL

  @Wielki Stomil docelowo mają być przy stadionie dwa boiska treningowe. Powiedział „prezesi” czyli kto?

 5. 10.06.16 16:51 Wielki Stomil

  a co do tego boiska dobrze by bylo zrobic z tego bocznego 2 boiska wymiarowo chyba by sie zmiescily z jakas mala trybunka

 6. 10.06.16 16:48 Wielki Stomil

  szacun ze zostales oby omijaly cie kontuzje

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!