Juniorski raport

28.03.10 21:59   mmks   0

W weekend na boiska powrócili juniorzy i ich młodsi koledzy. Drużyna Michała Alancewicza, Andrzeja Mierzejewskiego i Pawła Głowackiego wygrała 4:0 ze Startem Działdowo. Do bramki rywali trafili dwukrotnie Damian Widuto oraz Andrzej Jaroń i Piotr Łysiak. Z kadry pierwszej drużyny cały mecz rozegrał Piotr Sokołowski, od 65. minuty grał Michał Leszczyński, a Jaroń wszedł na boisko w przerwie meczu, ale z powodu kontuzji nie dotrwał do końca. Wynikiem 11:0 zakończyło się natomiast spotkanie młodych "Stomilowców" z Grunwaldem Gierzwałd. Gole dla "biało-niebieskich" zdobyli Michał Suchodolski (trzy), Piotr Łysiak (dwa) oraz po jednym Michał Jasewicz, Dawid Szymula, Artur Szymula, Damian Cieszkowski, Paweł Tomkiewicz oraz Bartosz Wojtaszewski.