Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Juniorzy Stomilu wrócili do treningów

19.07.21 21:50   kot   1  

W poniedziałek 19 lipca do treningów wrócili juniorzy Stomilu, którzy w przyszłym sezonie będą grać w lidze wojewódzkiej i w Wojewódzkim Pucharze Polski jako Stomil II. Trening poprowadził Adam Zejer, a uczestniczyło w nim 14 zawodników.

Na zajęciach zabrakło zawodników z rocznika 2005, którzy będą występować w Centralnej Lidze Juniorów U-17, którą starsi koledzy w minionych rozgrywkach utrzymali. Nie było także Konrada Gawrysia i Jakuba Litera, którymi są zainteresowane kluby IV ligi.

Kolejnymi absencjami byli zawodnicy, którzy aktualnie trenują z pierwszą drużyną, czyli Jakub Banul, Jakub Brdak, Mateusz Drabiszczak czy Bartosz Florek. W treningu wzięli za to udział zawodnicy, którzy niedawno przebywali w innych klubach IV ligi.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Stomil Olsztyn - rocznik 2004


Komentarze

  1. 20.07.21 15:50 stomil1960

    Żenada , i niedługo tej drużyny może nie być .Dzięki polityce klubu młodzież trafiła w otchłań .Zamiast lV ligi klub sprowadził pracę z młodzieżą do zaścianka. Kibice walczą o klub , o jaki klub ? O klub kilku działaczy ? Jaka przyszłość czeka młodzież w tym klubie?Omijanie go szerokim łukiem .Dziwie się , że w Olsztynie nie powstał jeszcze poważny klub młodzieżowy , który potem z wyszkolonych dzieciaków powołał by seniorów i awansował rok po roku jak np. Escola Varsovia / seniorzy bodajże lV liga/ ,wszyscy omijali by Stomil szerokim łukiem.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!