Artykuł

Juniorzy młodsi zagrają w Mrągowie / fot. Emil Marecki

Juniorzy młodsi zagrają w Mrągowie / fot. Emil Marecki

Juniorzy młodsi zagrają w Mrągowie

01.03.21 08:59   kot   2  

Pierwszy mecz Stomilu Olsztyn w Centralnej Lidze Juniorów U-17 odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 marca o godz. 13:00 w Mrągowie. Przeciwnikiem podopiecznych Adama Zejera będzie MKS Polonia Warszawa.

Stomil zgłosił do rozgrywek CLJ boisko na olsztyńskich Dajtkach, które od końcówki listopada decyzją Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej zostało wykluczone z możliwości rozgrywania na nim zawodów piłkarskich.

Ostatecznie w zastępstwie udało się zorganizować ten mecz w Mrągowie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, MKS Polonia Warszawa


Komentarze

  1. 01.03.21 20:30 Pomarańcza

    Ta drużyna wie jedno na nikogo nie mogą liczyć tylko na siebie... Skladki na sparingi itp....hartują charaktery

  2. 01.03.21 12:06 A Ś

    I ciągle włuczenie po regionie bezdomne rezerwy i grupy młodzieżowe! Wstyd dla włodarzy tego miasta! Ale czemu ci chłopacy nie mogą zagrać na głównej plycie skoro pierwszy zespół gra na wyjeździe? To teraz jeden mecz w miesiącu można grać na murawie za 6 mln? O co tu chodzi

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.