Juniorzy na start

16.08.09 17:07   mmks   0

Juniorzy i juniorzy młodsi naszego klubu zainaugurowali sezon piłkarski. Podopieczni Michała Alancewicza i Mariusza Stolarczyka pokonali Start Działdowo 11:0. Na listę strzelców w tym meczu wpisali się Andrzej Mański, Sebastian Kowalski, Damian Widuto, Adam Kapusta (wszyscy po dwie bramki), Piotr Sokołowski, Oskar Osika oraz Andrzej Jaroń. Z kadry pierwszego zespołu przez 73 minuty na boisku przebywał Andrzej Jaroń, trzy minuty krócej grał natomiast Piotr Sokołowski. Od porażki natomiast zmagania w lidze rozpoczęli zawodnicy prowadzeni przez Bogdana Michalewskiego. "Biało-niebiescy" ulegli Grunwaldowi Gierzwałd 0:1.