Artykuł

Kacper Gwardiak. Fot. stomilolsztyn.com

Kacper Gwardiak. Fot. stomilolsztyn.com

Kacper Gwardiak podpisał kontrakt ze Stomilem

18.04.24 19:46   em   1  

Kacper Gwardiak podpisał profesjonalny kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Umowa obowiązuje do końca czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Czuję się doceniony przez klub i wiem, że da mi to “kopa” do jeszcze cięższej pracy, która – mam nadzieję – przyniesie wymierne efekty - powiedział dla stomilolsztyn.com Kacepr Gwardiak. I dodał: - Moim celem jest regularne trenowanie z pierwszym zespołem, powoli w to wkraczam i wierzę, że kolejne etapy mojego rozwoju przebiegną zgodnie z planem.

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Kacper Gwardiak


Komentarze

  1. 18.04.24 21:25 Fc Stomil

    Oczywiście życzę chłopakowi jak najlepiej i dużo grania ale takie granie pod publiczkę to wam nie przejdzie będzie spadek pakować walizki cały zarzad

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!