Artykuł

Kacper Nawrocki, fot. Emil Marecki

Kacper Nawrocki, fot. Emil Marecki

Kacper Nawrocki w Huraganie Morąg

05.08.13 16:54   mmks   2  

Kacper Nawrocki przeszedł ze Stomilu Olsztyn do trzecioligowego Huraganu Morąg.

Zawodnik został w tym sezonie zgłoszony przez olsztyński klub do rozgrywek, ale ostatecznie nie znalazł się w kadrze na mecz Pucharu Polski z Rozwojem Katowice, ponieważ przebywał na testach w morąskim klubie.

Fortuna

Tagi: Kacper Nawrocki, Stomil Olsztyn, Huragan Morąg


Komentarze

  1. 06.08.13 22:05 R Ö B ? R Ť

    Na zasadzie transferu definitywnego ?

  2. 06.08.13 22:05 Bodziowlodek

    Witam, Szukasz menadżera hokeja, piłki nożnej, bądź też piłki ręcznej. Nie zwlekaj, tylko zarejestruj się na bit.ly/169N0sY i walcz z menadżerami z całego świata. Rozbudowuj swoje obiekty, trenuj i sprzedawaj zawodników, oraz akceptuj i odrzucaj oferty od sponsorów, to i wiele innych rzeczy czekają na Ciebie. Pozdrawiam Bartek.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!