Artykuł

Propozycja herbu z okazji 75-lecia klubu wybrana w głosowaniu kibiców. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Propozycja herbu z okazji 75-lecia klubu wybrana w głosowaniu kibiców. Fot. kibice.stomil.olsztyn.pl

Kibice wybrali swoją propozycję herbu na 75-lecie klubu

17.04.20 23:04   em   9  

Zakończyło się głosowanie kibiców Stomilu Olsztyn na własną propozycję herbu z okazji 75-lecia klubu.

Spośród pięciu propozycji najwięcej głosów otrzymał herb nr 3.

Przypomnijmy, że głosowanie to inicjatywa grup kibicowskich Stomilu Olsztyn, którzy chcą przedstawić klubowi swoją wersję herbu z okazji 75-lecia “Dumy Warmii”.

Przypominamy także, że to klub pierwszy wyszedł z inicjatywą zmiany herbu najpierw na 5. lat, a następnie tylko na okres jubileuszu, ale nie wykluczono kolejnego głosowania nad tym czy jednak nie zmienić herbu.

- Biorąc pod uwagę wysiłki i starania kibiców w poprzednich latach, nie może być naszej zgody na taką koślawą propozycję - mówi naszemu portalowi jeden z kibiców zaangażowanych w tę akcję. - Nie chcemy wzniecać konfliktu z klubem, który sam przecież zakomunikował, że wyboru jubileuszowego herbu dokonają kibice. Dlatego przedstawiamy pięć swoich propozycji bez ingerencji w kolorystykę i wygląd tarczy naszego herbu. Zwycięski projekt będziemy chcieli przedstawić zarządowi klubu jako wybór kibiców. Oba projekty stworzone przez klub w ogóle nie były z nami dokładnie konsultowane.

Jednocześnie olsztyńscy kibice pragną, żeby jubileuszowego herbu Stomil Olsztyn używał tylko do końca 2020 r., a następnie klub powrócił do obecnie obowiązującego.

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 19.04.20 19:33 czerkasow

  Propozycją jest herb, który był przed konkursem.

 2. 19.04.20 18:43 dzik8297

  Jak ci się coś tutaj nie podoba to przedstaw swoje propozycje

 3. 19.04.20 13:35 czerkasow

  Jakby dali kutasa zamiast kormorana to też byś był zachwycony, bo tylko jedną rzecz zmienili.

 4. 19.04.20 07:49 dzik8297

  Herb jest nienaruszony, w najwyższym punkcie, czegóż chcieć więcej? I oby na rok.

 5. 18.04.20 13:34 jacekoks

  Herb jest nie do ruszenia. Ludzie jakie kurwa projekty?! Nie można dotykać tego co jest dla nas wielu świętością. Zostawić wszystko po staremu i ewentualnie zrobić konkurs na projekt wstawki " 75 lat Dumy Warmii" i nic poza tym!!! Umieszczamy to nad albo pod herbem i cała filozofia. ŁAPY PRECZ OD HERBU!

 6. 18.04.20 09:55 brovar

  Nie wykluczono kolejnego głosowania nad tym czy jednak nie zmienić herbu. Szok to mało powiedziane. 13 letni syn mnie pyta? Tato po co chcą zmieniać taki fajny herb? Nie wiem co mu odpowiedzieć i tyle

 7. 18.04.20 09:52 brovar

  Ale żenada

 8. 18.04.20 09:32 czerkasow

  Co to, ku**a, jest?

 9. 18.04.20 08:20 Łukasz Mackiewicz

  Nie wiem jak u reszty ale u mnie w apce nie było żadnej opcji do głosowania. I ludzie zostawiali komentarze który herb wg nich jest lepszy i wychodziło że 5. Teraz patrze że ludzie wybrali 3 i myślę sobie jakim cudem. Odpalam kompa a tam na stronie widać przyciski do głosowania... Więc nie wiem czy to wina mojego telefonu czy większość tak miała że nie widać przycisków apce.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!