Artykuł

Stomilowcy - życia styl, fot. Emil Marecki

Stomilowcy - życia styl, fot. Emil Marecki

Kibicowskie informację przed meczem z Pogonią Siedlce

01.11.11 22:54   mmks   5  

W sobotę o godzinie 13:00 Stomil Olsztyn zagra mecz z Pogonią Siedlce. Tradycyjnie jak przed każdym spotkaniem zapraszamy do zapoznania się z informacjami kibicowskimi.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1

Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informację wszystkim swoim kolegom!

KUPUJ BILETY TYLKO U KIBICÓW

Tradycyjnie przed meczem będzie można nabyć bilety na sektor pierwszy u kibiców, którzy będą sprzedawać wejściówki w kasie w okienku pierwszym od strony byłego lodowiska. Zachęcamy wszystkich do nabywania wejściówek właśnie u nich. Początek sprzedaży zaplanowano na godzinę 12:00.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY

Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY

W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Pogoń Siedlce, stadion Stomilu, Olsztyn, kibiceKomentarze

 1. 04.11.11 16:58 czaki

  Bedzie możliwość kupienia czapki na zime przed meczem?

 2. 03.11.11 21:25 R Ö B ? R Ť

  Chyba oczywiste ,że jest szablon... Co więcej chcecie wiedzieć ? O_o

 3. 03.11.11 11:39 Prowokator

  to zapraszamy do działania, chętnie zobaczymy wasze innowacje w tym temacie jak i w paru innych

 4. 02.11.11 18:01 Władooo

  No bo po co MisTrzu pisać to samo przed każdym meczem... Zrobili sobie szablonik i już :)

 5. 01.11.11 23:02 MisTrzu

  Szablon został ustawiony i przed każdym meczu wklejany widze..

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!