Artykuł

Andrzej Królikowski przestał pełnić fukncję dyrektora Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Andrzej Królikowski przestał pełnić fukncję dyrektora Stomilu Olsztyn, fot. Emil Marecki

Królikowski przestaje pełnić funkcję dyrektora klubu

02.03.12 16:32   em   7  

Andrzej Królikowski nie jest już dyrektorem Stomilu Olsztyn. Taka decyzja zapadła na specjalnie zwołanym zebraniu zarządu klubu.

Obowiązki dyrektora klubu będzie pełnił Andrzej Biedrzycki, który jest także dyrektorem sportowym Stomilu.

Andrzej Królikowski nadal pozostaje pracownikiem klubu. Będzie pełnił funkcję kierownika ds. administracyjnych oraz zabezpieczenia imprez masowych.

Andrzej Królikowski posadę dyrektora stracił za zamieszanie, jakie powstało w sprawie jednego procentu.

Tagi: Stomil Olsztyn, Andrzej Królikowski, dyrektor klubu, zarząd, jeden procent


Komentarze

 1. 03.03.12 09:18 Emilozo

  @czerkasow: Jeżeli chodzi o obóz sportowy to mieliśmy już wtedy w klubie dyrektora sportowego. I najpierw była ta wypowiedź, a później obóz w Węgorzewie... To tylko w kwestii formalnej.

 2. 02.03.12 21:09 Piłsudski

  od czegoś trzeba zacząć-na razie cieszmy się że w klubie mówią osobom przypadkowym dość

 3. 02.03.12 19:46 czerkasow

  No cóż - WRESZCIE! Najpierw wpadka z obozem (już nie pamiętam gdzie), później niefortunna wypowiedź w sprawie biletów (naplucie w twarz kibicowi, który nie zgadza się z podwyżką), a teraz strata przynajmniej kilkunastu tysięcy złotych z PIT-ów ...

 4. 02.03.12 18:28 Szyja

  Szokujące jest to, że facet tak naprawdę za swoją ogromną wpadkę nie poniesie konsekwencji, zmieni się tylko nazwa jego stanowiska.

 5. 02.03.12 16:55 czarnyczarny

  jak dla mnie mega szokująca informacja !!! po kilku ostatnich latach wydawało się, że to człowiek nie do ruszenia, a tu takie miłe mimo wszystko zaskoczenie.. widać, że zarząd i przede wszystkim Prezes Świniarski mają swoje zdanie i nie będą zdzierżać braku profesjonalizmu. Brawo! W końcu ktoś z jajami podejmuje POWAŻNE i ZDECYDOWANE decyzje !!!

 6. 02.03.12 16:39 Emilozo

  Królikowski nie był w zarządzie klubu...

 7. 02.03.12 16:38 Władooo

  Znowu zarząd się rozpada...?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!