Artykuł

Grzegorz Lech. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Grzegorz Lech. Fot. Paweł Piekutowski / stomilolsztyn.com

Lech wrócił do treningów

24.06.20 12:33   em, źródło: stomilolsztyn.com   1  

Grzegorz Lech w ostatnich dwóch spotkaniach nie mógł zagrać z powodu urazu. Jak powiedział dla oficjalnego portalu klubu wrócił już do treningów z zespołem.

- Długo walczyłem z tym, żeby wrócić na boisko. To nie jest tak, że po trzech kolejkach jestem nie wiadomo jak przygotowany i mogę funkcjonować cały czas na sto procent - mówi dla stomilolsztyn.com Lech.

I dodaje: - Dla mnie to jest przede wszystkim moment adaptacji po długiej kontuzji i pandemii. Cały czas aklimatyzuję się i myślę, że będzie coraz lepiej. Teraz mam drobny uraz i w porozumieniu z całym sztabem medycznym oraz trenerskim nie chcieliśmy, żeby to wszystko pogłębiło się i trwało dłużej. Jestem już w treningu i zobaczymy jak zdołam przygotować się do meczu z Podbeskidziem.

Cały wywiad z Grzegorzem Lechem można przeczytać TUTAJ.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Grzegorz Lech


Komentarze

  1. 24.06.20 13:16 DJKS

    Żadne wzmocnienie. Chłopie daj już sobie spokój, nie masz zdrowia i sił.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!