Artykuł

fot. Michał Leszczyński

fot. Michał Leszczyński

Leszczyński wyjechał na obóz Jagiellonii

15.01.12 17:56   em   1  

Michał Leszczyński w niedzielę udał się na zgrupowanie Jagiellonii Białystok. Zawodnik z klubem z Ekstraklasy będzie trenował pięć dni.

- Jagiellonia Białystok wyszła do nas z zapytaniem czy mogą sprawdzić zawodnika na zgrupowaniu w Cetniewie. Z "Jagą" zawsze mieliśmy dobre kontakty, dlatego nie widzimy powodów, żeby Michał nie mógł się sprawdzić w klubie z Ekstraklasy. Jak wróci to zobaczymy co dalej - mówi Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy klubu.

- Jest to dla mnie duża szansa i zarazem ogromne przeżycie. Będę mógł trenować przecież z takimi zawodnikami jak Tomasz Frankowski czy Grzegorz Rasiak - mówi Michał Leszczyński.

Co z Twoim kontraktem dopytujemy. - Czwartego stycznia (osiemnaste urodziny piłkarza - red.) kontrakt podpisany przez moją mamę stał się nieważny - mówi Leszczyński. Innego stanowiska jest klub. - Zawodnik ma cały czas ważny kontrakt ze Stomilem Olsztyn - zapewnia Biedrzycki.

Tagi: Michał Leszczyński, Andrzej Biedrzycki, Jagiellonia Białystok, transfery


Komentarze

  1. 15.01.12 22:34 Piekarz/OKS

    niech się sprawdza... Swoją drogą nie tak dawno temu to chłopaki z Białegostoku, Gdańska jarali się testami w Stomilu... A z takich zawodników jak Kaczmarczyk, Chańko, Jurkowski mieliśmy radochę. Tradycja powraca. FORZA STOMIL!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!