Artykuł

Łukasz Jakubowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Łukasz Jakubowski. Fot. Łukasz Kozłowski

Łukasz Jakubowski piłkarzem września

27.09.23 22:14   em   4  

Łukasz Jakubowski zaprezentował najrówniejszą formę ze wszystkich zawodników Stomilu we wrześniu i został wybrany piłkarzem miesiąca.

Pod uwagę braliśmy zawodników, którzy byli oceniani w więcej niż połowie meczów w miesiącu. Złotym kolorem oznaczono piłkarza meczu. Pogrubiona średnia oznacza, że zawodnik był oceniany w więcej niż połowie rozegranych meczów w danym okresie.Zawodnik meczu we wrześniu:
1. Łukasz Jakubowski - 2
2. Michal Bezpalec, Filip Wójcik - 1

Piłkarz września:
1. Łukasz Jakubowski - 6,05
2. Filip Wójcik - 5,53
3. Lukáš Kubáň - 5,43

Piłkarz sierpnia:
1. Łukasz Jakubowski - 5,97
2. Lukáš Kubáň - 5,15
3. Radosław Tuleja - 4,80

Zawodnik meczu:
1. Łukasz Jakubowski - 3
2. Michal Bezpalec, Miłosz Garstkiewicz, Michał Karlikowski, Lukáš Kubáň, Radosław Tuleja, Filip Wójcik, Karol Żwir - 1

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: Stomil Olsztyn, Łukasz Jakubowski, II liga, Oceniamy Piłkarzy Stomilu


Komentarze

 1. 01.10.23 09:13 zorro

  brawo, chłopkak się rozwija na chwałę Stomilu

 2. 30.09.23 19:22 tomimaki

  Dobrze, że stawiamy na swojego bramkarza a nie tego wypożyczonego.

 3. 29.09.23 22:00 DJKS

  Świadczy to przede wszystkim o miernym poziomie piłkarzy z pola, którzy rywalizowali/rywalizują z Tobiaszem, Mądrzykiem i Jakubowskim. Niestety ostatnie lata w Stomilu to niezrozumiała i kompromitująca polityka transferowa.

 4. 29.09.23 17:00 tomaso

  Swoja drogą, od początku poprzedniego sezonu w 2 lidze plus jeszcze sezon z Tobiaszem, to bramkarze chyba zgarnęli większość nagród miesiąca. Dobrze to świadczy o Małkowskim. Dawno dawno temu nawet mówiono o olsztyńskiej szkole bramkarzy

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!