Relacja z meczu MKS Szczytno - Stomil Olsztyn

2009/2010 - Sparingi Szczytno
ul. Ostrołęcka 4 , 12-100 Szczytno
MKS Szczytno 1:9 Stomil Olsztyn
1:1
3' Kwiecień Bramki Paweł Łukasik 23'
Sebastian Spychała 89'
Bramki MKS Szczytno: Bukowiecki Lisiewicz Kwiatkowski Miłek Magnuszewski P. Pietrzak M. Pietrzak Dębek Kwiecień Murawski Sz. Pietrzak Rezerwowi: Jędraś, Przetak, Kobuszewski
Stomil Olsztyn: Daniel Iwanowski Paweł Podhorodecki (46' Damian Falkowski) Tomasz Aziewicz Arkadiusz Koprucki (6' Paweł Sędrowski) Radosław Stefanowicz (69' Paweł Podhorodecki) Łukasz Suchocki (75' Mateusz Różowicz) Robert Tunkiewicz (46' Piotr Sokołowski) Paweł Alancewicz (46' Łukasz Wasilewicz) Krzysztof Filipek (46' Maciej Szostek) Paweł Łukasik (69' Krzysztof Filipek) Mateusz Różowicz (46' Sebastian Spychała)
Szczegóły Sędzia:
Widzów:

OKS 1945 Olsztyn wygrywa w sparinowym spotkaniu w Szczytnie z miejscowym MKS 3:1.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla drużyny gospodarzy, która już po 3 minutach prowadziła 1:0. W 23. minucie Paweł Łukasik doprowadził do wyrównania, a w drugiej połowie, w 51. minucie wyprowadził OKS na prowadzenie. W 57. minucie gry Sebastian Spychała podwyższył prowadzenie na 3:1. Czwartą bramkę dla OKS zdobył w 72. minucie Krzysztof Filipek. Dwie minuty później kolejne trafienie zaliczył Sebastian Spychała. 78. minuta to drugie trafienie Krzysztofa Filipka i szóste trafienie Olsztynian w meczu. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry, trzecie trafienie, dające mu klasycznego hat-tricka, zaliczył Sebastian Spychała. Wyczyn ten udał się też Krzysztofowi Filipkowi, który trzecią bramkę zdobył w 85. minucie. Ostatni raz piłka lądowała w siatce MKS Szczytno w 89. minucie, po czwartym skutecznym strzale Sebastiana Spychały.