Artykuł

Juniorzy młodsi wygrali z Jagiellonią, fot. Artur Szczepański

Juniorzy młodsi wygrali z Jagiellonią, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - boisko ze sztuczną nawierzchnią na Dajtkach, 18 maja 2014 r., godz. 16:30

MLJM: Stomil wygrał z Jagiellonią

18.05.14 19:10   mmks   0  

Juniorzy młodsi Stomilu Olsztyn wygrali w meczu Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych z Jagiellonią 3:2. Bramki dla "biało-niebieskich" zdobyli Patryk Rosoliński (dwie) oraz Bartosz Rzeźnik.

- Dzisiaj postanowiliśmy, że z bratem będziemy wspólnie sobie pomagać na dwóch meczach juniorskich i wyniki mówią same za siebie. Taktyka w obydwu meczach była dobrana idealnie pod zawodników, których mamy. W meczu z Jagiellonią najpierw graliśmy nisko i czekaliśmy na kontry, ale przegrywaliśmy 1:2 i tu doświadczenie trenerskie brata dało nam wygraną. Podeszliśmy wysoko i wygraliśmy, cieszę się, że indywidualna praca z Rosolińskim, który zostaje po treningach i ćwiczy jeden na jeden z bramkarzem, daje efekty. Rzeźnik zdobył gola pięknym strzałem od słupka, ten chłopak wygląda tak samo w 1. minucie, jak i 80. Dziękuję drużynie za walkę, pracę, rozwój oraz warmiński charakter - powiedział po meczu trener Paweł Alancewicz.

Stomil: Patryk Rodak - Kamil Stankiewicz, Damian Zacheja, Bartosz Kwaśny, Igor Kostrzewa, Jakub Kostrzewa, Dariusz Cekała, Bartosz Rzeźnik, Marcel Malicki, Szymon Sapieja (55 Wojciech Ratajczak), Patryk Rosoliński.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Jagiellonia Białystok, Olsztyn, Dajtki, Paweł Alancewicz, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, Patryk Rosoliński, Bartosz Rzeźnik


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!