Artykuł

Majewski: Mamy materiał do analizy

09.01.21 16:33   em   0  

Stomil Olsztyn w sobotę rozegrał grę wewnętrzną w Mrągowie podczas której testowani byli młodzi zawodnicy. Po meczu dla oficjalnej strony klubu wypowiedział się Adam Majewski, trener olsztyńskiego zespołu.

- To była jednostka treningowa, to było najważniejsze - mówi Majewski. - To był mecz przede wszystkim dla zawodników testowanych, których było sporo, trenują z nami od kilku dni. Teraz przyszła weryfikacja. Mamy materiał do analizy. Usiądziemy teraz i zdecydujemy, czy któryś z zawodników u nas zostanie. Dla pozostałych to była jednostka treningowa, niedziela będzie wolna i od poniedziałku zaczniemy przygotowania pełną parą.

- Trenujemy, robimy swoje, żeby być optymalnie przygotowanym do rundy wiosennej - dodaje Majewski. - Tego nam brakowało. Podkreślałem to często w poprzednich wywiadach, że latem wiosną dołączyli do nas zawodnicy nieprzygotowani. Teraz mamy ten moment, żeby wszystkich optymalnie przygotować. Jestem przekonany, że wiosną będziemy wyglądali lepiej.

- W Mrągowie trenujemy gościnnie. Będziemy się starać trenować na sztucznej murawie w Olsztynie i tutaj śnieg może nam pokrzyżować przygotowania. Nie będziemy jednak narzekać tylko musimy wykonać określoną pracę w takich warunkach jakie zastaniemy.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!