Artykuł

Małkowski trenuje z OKS-em

19.09.08 07:24   mjr   2  

Zbigniew Małkowski po ponad ośmiu latach gry w klubach Europy Zachodniej, postanowił wrócić do Olsztyna. Przyczyną powrotu na "stare śmieci" są powody rodzinne. Małkowski wraz z żoną oczekują drugiego dziecka i dlatego uznali, że polski klimat będzie najodpowiedniejszy dla ich potomka.

Ze swoim poprzednim klubem (szkockim Inverness) Zbigniew Małkowski rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron, dlatego teraz jest zawodnikiem wolnym. Aktualnie, aby utrzymać formę, trenuje wraz z bramkarzami OKS-u. Swoim doświadczeniem, zdobytym na boiskach Holandii i Szkocji, chętnie dzieli się z młodszymi kolegami oraz z trenerem bramkarzy Pawłem Charbickim. Na pytanie o dalszą przyszłość, 30-letni bramkarz odpowiada iż spokojnie będzie czekał na dalszy rozwój wydarzeń. Przypuszczać więc można, że "Małek" aktualnie oczekuje na oferty pracy od klubów z polskiej Ekstraklasy.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Tagi: -


Komentarze

  1. 19.09.08 12:21 Bart_OKS

    akurat Iwanowski jest dobry;) ale tak zostawic Małkowskiego unas-marzenie.. w przerwie zciagac Wincla(wkoncu) i jakiegos porzadnego napastnika i niebedzie mocnych na nas:D

  2. 19.09.08 08:32 czerkasow

    Może to naiwne - ale Klimek też trenował z Jeziorakiem i podpisał z nimi kontrakt, to może ze Zbyszkiem będzie tak samo.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!