Artykuł
Mecz w Rzeszowie jednak z udziałem publiczności!
21.04.10 15:42
zic
1
Związkowy Trybunał Piłkarski PZPN na dzisiejszym posiedzeniu pozytywnie zaopiniował odwołanie Stali Rzeszów od nałożonej kary dwóch meczów bez udziału publiczności. Kara została zmniejszona do jednego spotkania. Oznacza to, że po rozegraniu wczorajszego spotkania przy pustych trybunach ze Startem Otwock, kolejny mecz Stali w Rzeszowie, z OKS 1945 Olsztyn odbędzie się z udziałem publiczności.
Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl
Tagi: -
Komentarze
Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.
21.04.10 17:27 OKS Ostróda
szybciej to nie mogli tego podac chyba ;/