Artykuł

fot. stomil.olsztyn.pl

fot. stomil.olsztyn.pl

Mecze wyjazdowe z udziałem kibiców!

30.06.11 16:34   mmks   2  

Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości! - informuje PZPN.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

Tagi: -


Komentarze

  1. 01.07.11 19:10 FFM

    ważne, że stadiony dalej otwarte. reszta w naszych rękach!

  2. 30.06.11 16:52 czerkasow

    Jeżeli nadal za naruszenie porządku będzie się uważać wyrażanie własnych poglądów przez kibiców, często negatywnych, w stosunku do rządzącej ekipy, to najlepiej od razu zamknąć stadiony raz na zawsze. Panie Grzegorzu - odpuść Pan sobie działalność w Związku, bo się Pan kompromitujesz.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!