Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Miasto stara się o pieniądze na modernizację obiektu na Dajtkach

07.01.22 22:03   em   7  

Olsztyn zgłosił projekty do drugiej edycji Programu Inwestycji Strategicznych. Jednym z projektów jest modernizacja sztucznego boiska na Dajtkach przy Szkole Podstawowej nr 18 w Olsztynie.

Modernizacja tego obiektu ma kosztować maksymalnie 5 milionów złotych.

Obecnie boisko jest wyłączone z rozgrywek ze względu na fatalny stan. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej nie przyznaje licencji na ten obiekt.

 

Tagi: Dajtki


Komentarze

 1. 10.01.22 16:51 sawa1488

  No zesz w k.. I nozem

 2. 08.01.22 21:17 SanDiego

  Nie będzie miał i Boże uchowaj nas przed takimi ludźmi

 3. 08.01.22 18:54 tommy1976

  i to jest bardzo dobry moment na tzw. "sprawdzam" - Szmit zapewne będzie startował w wyborach na PM Olsztyna, więc może się wykazać w chociażby tak małej i niby nic nie znaczącej sprawie. Papierek lakmusowy tego co mogłoby nas czekać po objęciu przez niego fotela w ratuszu. Będzie miał siłę przebicia w Warszawie czy nie?

 4. 08.01.22 09:16 Emilozo

  Dobra wola to teraz zależy od PiS-u czy da na ten projekt. Na nic większego nie można było złożyć, bo na bazę na Warmii nie ma projektu. Ciekawe czy w ogóle na to będzie...

 5. 08.01.22 09:03 A Ś

  Aha czyli dobra wola zależy od ratusza i staranie się o pieniądze na baza na Warmii! Czyli idą po najniższej lini oporu i dostanal na.jakoes jedno gówniane boisko zamiast starać się dostać na całą bazę myślenie urzedasow w tym mieście jest tak debilne że ręce opadają!

 6. 07.01.22 23:56 Emilozo

  Każdy samorząd może złożyć trzy wnioski o dofiansnowanie inwestycji. Maksymalnie 5 milionów... Limity dla każdego z nich to odpowiednio: do 5 mln zł, do 30 mln zł i do 65 mln zł. Więc może to kosztować mniej, tego nie wiem akurat.

 7. 07.01.22 23:08 A Ś

  Jak naprawa tego boiska kosztuje 5 mln to naprawdę na nowy stadion z ta władza nie ma co liczyć ! Skąd oni biorą te ceny za 5 mln to tych boisk powinno być że trzy

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!