Artykuł

fot. stomil.olsztyn.pl

fot. stomil.olsztyn.pl

Mrągowo podziękowało i życzyło sukcesów Biedrzyckiemu

23.06.11 19:43   mmks   1  

Dzisiaj Andrzej Biedrzycki po raz ostatni jako trener prowadził Mrągowię Mrągowo. Od pierwszego lipca oficjalnie obejmie stanowisko dyrektora sportowego w naszym klubie.

Przed spotkaniem Wojewódzkiego Pucharu Polski z MKS-em Jeziorany władze klubu, piłkarze, sponsorzy, przedstawiciele miasta oraz kibiców podziękowali trenerowi za pracę w mrągowskim klubie.

- Dziękuję Panu Biedrzyckiemu nie tylko za godne reprezentowanie klubu, ale także za promocję naszego miasta - mówił wiceburmistrz Mrągowa Tomasz Witkowicz. - Wierzę, że teraz sukcesy będzie osiągał w Olsztynie i OKS przy współpracy z nim w przyszłym sezonie awansuje do pierwszej ligi. Życzę tego Panu i całej drużynie z całego serca, a za pracę w Mrągowie jeszcze raz serdecznie dziękuję - dodał.

- Pamiętajcie, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje. Dlatego wierzę, że po moim odejściu w klubie nie będzie podziałów i wszyscy będą wspólnie działali na rzecz tego klubu, bo to miasto zasługuje na dobrą drużynę - mówił Andrzej Biedrzycki. - Dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy przez te kilka lat musieli się ze mną męczyć. Mam nadzieję, że ich czegoś nauczyłem. Każdemu z osobna życzę, aby zagrał w ekstraklasie i coś w piłce osiągnął. Dziękuję za te lata współpracy i życzę powodzenia - dodał.

Tagi: Andrzej Biedrzycki


Komentarze

  1. 24.06.11 15:55 chocco

    Już jest 24 czerwca niedługo zaczynają nasi kopacze treningi do nowej rundy, a tylko o ile sie nie mylę to paru piłkarzy zostaje na następny sezon. Drugie to spotkanie z prezydentem wiadomo w jakim celu . Może zdaje sie że liga daleko ale wiadomo kluby już teraz transfery robią.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!