Artykuł

Na mecz spod ratusza!

03.04.08 23:26   zic   12  

Młodzi kibice Stomilu, pomysłodawcy akcji, serdecznie zapraszają wszystkich do wspólnego wyjścia na mecz. W najbliższą sobotę o godzinie 13:00, przed meczem z Sokołem Aleksandrów Łódzki wszyscy kibice spotykają się przed olsztyńskim ratuszem, skąd wspólnie ruszą na mecz na stadion Stomilu. Spotkanie i przemarsz zostały oficjalnie zarejestrowane. Zbierzmy się w jak największym gronie i kulturalnie, wspólną zabawą i głośnym dopingiem pokażmy jaki klub rządzi w tym mieście!

Patronite Zostań patronem stomil.olsztyn.pl! Doceniasz naszą pracę? Chcesz więcej ciekawych materiałów? Wspieraj nas tutaj: https://patronite.pl/stomilolsztynpl

Tagi: -


Komentarze

 1. 09.04.08 14:32 Na2ralny

  Komentarz specjalnie dla Szefa..
  AZS = OKS
  I co zadowolony..?

 2. 08.04.08 23:27 SzEFoo

  tratatata... a wszystko sie zaczelo od bujnej fantazji "AZS > OKS" wiec przestan biadolic

 3. 08.04.08 23:21 Bodzioo

  Nie wiem, czy Twój komentarz był skierowany do mnie, ale odpowiem ja:)
  Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym porównaniem. Co ma piernik do wiatraka. Lokalny patriotyzm. Do tego zmierza mój komentarz. Oczywiście że powinien nas łączyć, a nie dzielić. Ale gdy widzę taki post:
  "to taki klubik ktory pokazal swoja wartosc w ostatnim meczu ze Skra. 2 mecze u siebie w plecy i sponsor pewnie odejdzie, a razem z nim "wierni kibice" jak "Na2ralny". Tylko Stomil" to wszystko na to wskazuje że jednak nie łączy, a wręcz przeciwnie.

 4. 08.04.08 21:47 czy21

  porównaj ilość drużyn w siatkówce + ilość zawodników grających w siatkówkę z piłkarskim światem, a potem sie pospinaj. Lokalny patriotyzm to to co nas powinno łączyć, a nie dzielić.

 5. 08.04.08 14:09 Na2ralny

  Również kibicuje Stomilowi, ale poprostu wyraziłem swoje zdanie nt. poziomu rozgrywek, organizacji. Żałuję też, że jedyną normalną wypowiedzią była odpowiedź Bodzia (wiem, że moja wypowiedź też nie była inteligenta.. zdaję sobie z tego sprawę ;]) ..

 6. 07.04.08 22:42 Emilozo

  my cały czas robimy swoje - nikt się nie patrzy na AZS! To Was tylko boli, że w Olsztynie - panuje Stomil ! I bez zbędnych komentarzy!

 7. 07.04.08 20:15 Bodzioo

  Tak jasne. świetne porównanie. Tylko że na meczach AZS-u nie trzeba praktycznie policji, ani służb porządkowych, bo atmosfera jest place lizać. Nie to co w piłce, jak nasi jadą bp. do Nowego Dworu Mazowieckiego, tylko żeby się dobrze naj..., a w efekcie wbić na boisko i zrobić burdę. Moim zdaniem, porównywanie kibiców AZS-u i Stomilu, ponieważ większość chodzi i tu i tu, i to są ci sami ludzie. I nie ma znaczenia czy to 1 czy 3 liga. Myślicie że co się stało gdy Stomil spadł do 2, 3 a potem do 4 ligi? Z około 20-25 k(podczas jednego meczu) na meczu zrobiła się ledwie garstka, więc nie mówcie mi tu o "na dobre czy na złe" bo w większośći to nie robi wrażenia. Myślę że gdyby AZS spadł do 3 ligi, to też niewiele osób by przychodziło. Moja propozycja jest taka. Zostawcie AZS, tylko zajmijcie się Stomilem, bo to co w tej chwili robicie, to narzekanie na wszystko i na wszystkich, a nic nie robienie w kierunku żeby to poprawić. Pozdrawiam, fan Stomilu i AZS-u

 8. 07.04.08 15:34 Na2ralny

  Nie wiem jak większość, ale ja do grupy sezonowców nie należę.
  Szefoo, naprawdę świetne porównanie..
  I liga = III liga.. Pozostawię to bez komentarza.

 9. 05.04.08 14:15 SzEFoo

  to taki klubik ktory pokazal swoja wartosc w ostatnim meczu ze Skra. 2 mecze u siebie w plecy i sponsor pewnie odejdzie, a razem z nim "wierni kibice" jak "Na2ralny". Tylko Stomil

 10. 04.04.08 23:25 zicoo

  Co to jest AZS? ;]

 11. 04.04.08 18:51 adray

  a mnie ty rozbawiles :) OKS > AZS

 12. 04.04.08 16:04 Na2ralny

  Ostatnie zdanie mnie rozbiło :D:D
  Co jak co, ale AZS > OKS..

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.