Artykuł

Na stadionie montują dodatkową liczbę krzesełek

17.01.22 16:46   em, paju   4  

Na stadionie miejskim w Olsztynie przy al. Piłsudskiego 69a trwa obecnie montaż dodatkowych krzesełek. Wszystko po to, żeby na obiekt mogło wejść 4500 widzów.

Na trybunie krytej można już zauważyć nowe krzesełka, łącznie na trybunie krytej ma ich się pojawić 4000. Kibice najbardziej zastanawiają się czy płot zostanie przycięty, żeby w dobrych warunkach można było oglądać mecz z niższych rzędów.

Z tego, co udało się nam dowiedzieć, istnieje możliwość obniżenia płotu o około 25 centymetrów, do wysokości furtki ewakuacyjnej. Jest także pomysł sprzedawania biletów na te miejsca po niższej cenie.

Powiększony ma być także sektor gości do liczby 500 krzesełek, tak więc łącznie na stadion będzie mogło wejść 4,5 tysiąca widzów.

Prace mają zostać zakończone w lutym 2022 roku, więc przed meczem z Widzewem Łódź.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 19.01.22 13:59 SanDiego

  Dzięki pany za info. Czyli kolejny wstyd lol :)

 2. 18.01.22 13:09 DJKS

  Miejsce czeka na sponsora tytularnego 😁

 3. 18.01.22 13:00 Paju

  Z tego, co kojarzę to na białych elementach znajdował się herb OKS 1945. Kawałek tego plastiku podobno odpadł... tuż po którymś z meczów.

 4. 17.01.22 21:51 SanDiego

  A czemu nazwa na górze zadaszenia jest częściowo zakryta?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!