Artykuł

Marek Polański. Fot. Emil Marecki

Marek Polański. Fot. Emil Marecki

Nie żyje kibic Stomilu - Marek Polański

20.02.21 19:48   em   1  

Po ciężkiej chorobie zmarł Marek Polański (lat 63), kibic Stomilu Olsztyn, który przez dłuższy czas oglądał mecze na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a z wysokości trybuny krytej.

Marek był także w pewnym momencie bardzo zaangażowany w sprawy Stomilu Olsztyn. W okresie gdy w olsztyńskim klubie nie przelewało się, to pomagał w drobnych remontach pomieszczeń w siedzibie olsztyńskiego klubu oraz Akademii Stomilu Olsztyn.

Marek Polański pracował także z młodzieżą w olsztyńskich klubach piłkarskich. Ostatnio był trenerem bramkarzy w Naki Olsztyn.

Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

Tagi: Stomil Olsztyn, Marek Polański


Komentarze

  1. 20.02.21 20:36 barakuda

    RiP

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!