Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomilolsztyn.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. stomilolsztyn.com

Nowości w Akademii Sportu Stomil Olsztyn

21.01.21 13:40   em   0  

Artur Koluch został trenerem mentalnym w Akademii Sportu Stomil Olsztyn. Klub rozpoczął także ze specjalistami w dziedzinie treningu motorycznego.

- Myśleliśmy o tym od dłuższego czasu - mówił dla stomilolsztyn.com Grzegorz Lech, prezes Stomilu Olsztyn. - Sport wymaga silnej psychiki. Chcemy na początek wprowadzić trenera do drużyny juniora młodszego, która awansowała do Centralnej Ligi Juniorów. Ważne żeby chłopcy jak najlepiej umieli sprzedać swoje umiejętności. Oczywiście wynik jest ważny, ale ważny jest też ich rozwój. Najważniejsze jest to jak będą przygotowani do dorosłego futbolu i tutaj pomagać nam. Taka praca z trenerem przygotowania mentalnego może im też pomóc. Zajęcia indywidualne będą mili także inni młodzi piłkarze naszej akademii.

Grzegorz Lech zapowiedział także przeprowadzenie w Akademii Sportu badań motorycznych, które wprowadzą profesjonalny trening motoryczny. - To jest ważne żeby piłkarz w wieku 18 czy 19 lat byli już gotowi do rywalizacji na poziomie I ligi lub Ekstraklasy - dodaje Lech.

I dodaje: - Wybraliśmy współpracę z Remigiuszem Rzepką i Michałem Garnysem, którzy zaplanują rozwój motoryczny naszej młodzieży. Bardzo liczę na tę współpracę.

Tagi: AS Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn, Artur Koluch, Grzegorz Lech


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!