Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Nowy statut i składki członkowskie

25.09.14 11:03   -   2  

Zarząd Stomilu Olsztyn na oficjalnej stronie przedstawił propozycję nowego statu klubu oraz zaproponował nowe ceny składek członkowskich.

Propozycję statutu można znaleźć pod tym adresem. Zarząd klubu proponuję cenę wpisowego do stowarzyszenia na poziomie 25 złotych, a składka miesięczna wynosić ma 5 złotych.

Nad tym m.in. mają w najbliższy wtorek głosować członkowie stowarzyszenia Stomil Olsztyn. Walne zdecyduje także, czy prezes Robert Kiłdanowicz będzie otrzymywał pensje za swoją pracę.

Tagi: Stomil Olsztyn, walne, Robert Kiłdanowicz


Komentarze

  1. 25.09.14 23:52 lukasszz

    Kadencja zarzadu 4lata? dlugo cos...

  2. 25.09.14 11:45 Jan Tomasz

    1. Olsztyński Klub Sportowy „Stomil Olsztyn” , zwany dalej „Klubem” jest stowarzyszeniem kultury fizycznej i sportu piłki nożnej, działającą w oparciu o zrzeszonych w niej członków i uczestniczącą we współzawodnictwie sportowym. Dalej już mi się odechciało czytać. To jest katastrofa i amatorszczyzna. W jednym zdaniu dwa wielbłądy. I to w pierwszym paragrafie. Jest stowarzyszeniem sportu piłki nożnej. Brak słów, I drugie zdanie. Jest stowarzyszeniem działająca. No jak delegaci przyjmą taki statut to czapki z głów!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!