OKS II Stomilowcy Olsztyn 0:8 Granica Kętrzyn
Paweł Kowalewski 84'
Szymon Nałysnyk 87'
Damian Mazurowski 88'
ż Marcin Bender kartki
Bramki OKS II Stomilowcy Olsztyn: 1. Krzysztof Dziadura - 19. Marcin Bender, 5. Michał Miąsko, 14. Łukasz Szumski, 3. Paweł Kaszubski, 9. Łukasz Gomoła, 10. Tomasz Aziewicz, 4. Michał Alancewicz, 16. Grzegorz Romaniuk, 7. Kacper Nawrocki, 8. Bartłomiej Duda (82, 26. Bartosz Macoch).
Granica Kętrzyn: 1. Mateusz Korowaj - 18. Mariusz Wepa, 9. Piotr Wojnicki, 15. Mateusz Połeć, 5. Rafał Żukowski, 11. Mateusz Lachowski, 14. Damian Mazurowski (90, 4. Mateusz Biełuń), 9. Paweł Kowalewski, 10. Szymon Szmelc (80, 3. Kacper Fiodorowicz), 2. Krzysztof Połeć (65, 16. Marek Traut), 7. Szymon Nałysnyk (89, 8. Kacper Rałowiec).
Szczegóły sędziował: Piotr Dudkiewicz (Elbląg).

W 43. minucie Paweł Kowalewski (Granica) nie wykorzystał rzutu (Krzysztof Dziadura obronił).

OKS Stomilowcy II Olsztyn przegrali dzisiaj w meczu 29. kolejki IV ligi z Granicą Kętrzyn 0:8 (0:2).

Pierwsza połowa to przewaga na boisku piłkarzy Granicy, którzy jednak nie wyróżniają się zbytnio na tle drużyny z Olsztyna, w której debiutuje aż siedmiu zawodników. Z powodu złej sytuacji kadrowej w pierwszej jedanastce "biało-niebieskich" wybiegł sam trener Michał Alancewicz. W 10. minucie Szymon Szmelc wykorzystał błąd olsztyńskiego zawodnika i strzałem zza pola karnego nie dał najmniejszych szans Krzysztofowi Dziadurze. Dziesięć minut przed końcem pierwszej części gry Szymon Nałysnyk najlepiej zachował się w polu karnym olsztyńskiej drużyny i zdobył drugiego gola dla Granicy w tym spotkaniu. Kętrzynanie mogli wygrywać wyżej, ale tuż przed końcem pierwszej połowy Dziadura obronił rzut karny wykonywany przez Pawła Kowalewskiego.

W drugiej części spotkania młodzi piłkarze OKS-u stracili siły, co skrzętnie wykorzystali gracze Granicy i urządzili sobie festiwal strzelecki. Dwukrotnie do olsztyńskiej bramki trafili Paweł Kowalewski i Damian Mazurowski. Po jednym golu dołożyli Szymon Szmelc oraz Szymon Nałysnyk.

Po tej wygranej Granica Kętrzyn zapewniła sobie zwycięstwo w IV lidze i awans do trzeciej ligi.