Artykuł

fot. Bartosz Cudnoch

fot. Bartosz Cudnoch

Elbląg - stadion przy ul. Moniuszki 29, 12 czerwca 2011 r., godz. 16:00

OKS II Stomilowcy Olsztyn jadą do Elbląga

11.06.11 18:17   em   2  

OKS II Stomilowcy Olsztyn zagrają w niedzielę na wyjeździe z Olimpią 2004 Elbląg. Będzie to bardzo ważny pojedynek dla drużyny gospodarzy, która po tym spotkaniu może zapewnić sobie awans do III ligi.

Drużyna prowadzona od czerwca przez Michała Alancewicza do Elbląga wyjedzie w samo południe spod stadionu Stomilu. W tym spotkaniu trener będzie miał do dyspozycji kilku piłkarzy z pierwszego zespołu (m.in. Erwin Sak) oraz piłkarzy, którzy zostali z drużyną w tych ciężkich chwilach dla OKS II. Skład uzupełnią młodzi piłkarze z drużyny juniorów OKS 1945 Olsztyn.

 

Tagi: -


Komentarze

  1. 12.06.11 18:35 mrowa221

    To nie była jego wina , że przegrali 5-0 po prostu daje szanse młodym i to się chwali !

  2. 12.06.11 13:20 s69

    mam nadzieje ze Alancewicz nie odwali lipy jak na ostatnim meczu...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!