Artykuł

OKS Stomil Olsztyn w Mazury 7 Wonders Cup

Olsztyn - Boisko Orlik przy ul. Jagiellończyka, godz. 17:30

OKS Stomil Olsztyn w Mazury 7 Wonders Cup

15.09.10 10:54   em   1  

Do turnieju piłkarskiego organizowanego przez Urząd Marszałkowski i WMZPN zostały zgłoszone dwie drużyny OKS Stomil Olsztyn. Młodzi adepci piłki nożnej zagrają w dwóch kategoriach wiekowych: żacy oraz orliki.

Ci drudzy zagrają w pierwszej fazie turnieju w grupie przeciwko Błękitnym Stary Olsztyn oraz Leśnikowi Nowe Ramuki. Nieznani są jeszcze przeciwnicy żaków.

OKS Stomil Olsztyn cały czas prowadzi nabór do grup juniorskich. Najbliższy nabór odbędzie się 16 września 2010 roku o godz. 17:30 na orliku przy ul. Jagiellończyka w Olsztynie. Zapraszamy rodziców z dziećmi z rocznika 2000 i młodszych.

Treningu w Stomilu nie wiążą się z wielkimi nakładami finansowymi.

Tagi: -


Komentarze

  1. 20.09.10 21:27 stomilowiec99

    A będzie jakiś nabór dla rocznika 95?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.