OKS Stomilowcy Olsztyn 5:1 Warmianka Bęsia
Bramki Oleśniewicz 36'
ż Magiera
ż Gregorczuk
ż Bogdanowicz
Bramki OKS Stomilowcy Olsztyn: Ruszczyk Gregorczuk Magiera Sacharczuk Rogowski [75' Romaniewicz] Ćwil Borzymowski [65' Koziorowski] Maleszewski [46' Jędrzejewski] Pająski Kacprzykowski [80' Zwoliński] Bogdanowicz
Warmianka Bęsia:
Szczegóły Sędzia: Andrzej Patrejko (Szczytno)
Widzów: 70

Stomilowcy w ostatnim meczu tej rundy przed własną publicznością przełamali złą passę. W meczu z Warmianką Bęsia OKS strzelił gościom 5 bramek.

W bramce tego dnia zadebiutował Daniel Ruszczyk. O tym, że wystąpi na boisku dowiedział się na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania, ponieważ Piotrowi Balukiewiczowi odnowiła się kontuzja na przed meczowej rozgrzewce. Najlepszy na boisku tego dnia był napastnik Łukasz Bogdanowicz. To On otworzył wynik meczu w 22. minucie silnym strzałem z 15. metrów pokonał bramkarza, któremu piłka przeleciała pod nogami. Kolejną bramkę strzelił Paweł Kacprzykowski. Trzecią w pierwszej połowie z rzutu karnego po dotknięciu ręką w polu karnym przez piłkarza Warmianki strzelił olsztyński obrońca Bartosz Sacharczuk. W między czasie OKS stracił bramkę i do przerwy wynik był 3:1 dla gospodarzy. W drugiej połowie bramki strzelał już jedynie jeden zawodnik - Łukasz Bogdanowicz. Razem dało mu to trzy gole, czyli hattrcik - tym samym został wyróżniony przez dziennikarzy lokalnej pracy i mianowany do piłkarza tygodnia woj. Warmińsko-Mazurskiego.

Autor: Emilozo

Runda jesienna powoli dobiega końca. Będzie to ostatnie spotkanie Stomilowców w Olsztynie przed własną publicznością.

Ostatnie mecze w wykonaniu Stomilowców są bardzo słabe. W ostatnich czterech spotkaniach piłkarze z Olsztyna zdobyli jedynie jeden punkt w meczu u siebie z Biesalem. Do zespołu po pauzie za żółte kartki powraca Michał Rogowski. Niewiadomo czy w roli bramkarza wystąpi Piotr Balukiewicz, który przez cały tydzień nie trenował z powodu kontuzji. W tej sytuacji za pewne w bramce zadebiutuje wychowanek Pogoni Ryn - Daniel Ruszczyk. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie, będzie to ostatnia okazja do obejrzenia w tym roku kalendarzowym piłkarzy Stomilowców na boisku w Olsztynie. Piłkarze zapowiadają, że będą walczyć o trzy punkty. Przeciwnikiem będzie zespół z Warmianki Bęsią, który plasuje się na 8. pozycji w tabeli z 13.punktami. W ostatnim spotkaniu zespół Warmianki wywiózł jeden punkt z Wojciechów.