Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Od 4 maja będzie można trenować na boiskach

25.04.20 13:52   em   5  

W sobotę (25 kwietnia) odbył się konferencja prasowa premiera Mateusza Morawieckiego i minister sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk.

Najważniejsza informacja jest taka, że od 4 maja do dyspozycji sportowców zostaną oddane boiska.

Na początku w jednym momencie na boisku będzie mogło przebywać maksymalnie sześć osób.

Premier Morawiecki ogłosił oficjalnie także, że pod koniec maja zostaną wznowione rozgrywki polskiej Ekstraklasy.

Kiedy ruszy I liga? - To będzie zależało od Polskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział minister Danuta Dmowska-Andrzejuk. Takie było zapotrzebowanie, a od czegoś trzeba zacząć. Tak naprawdę będziemy obserwować co się będzie działo.

PZPN w zeszłym tygodniu zapowiedział, że I liga może wrócić na przełomie maja i czerwca.

Obecnie wszyscy piłkarze Stomilu są już w Olsztynie. Na początku kwietnia otrzymali zezwolenie na wyjazd w rodzinne strony i wielu z nich skorzystało z takiej możliwości.

Teraz są już w stolicy regionu i czekają na rozwój sytuacji. W mediach społecznościowych można zaobserwować ich treningi w naturalnych warunkach (głównie olsztyńskie lasy).

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 26.04.20 14:51 zjs

  Czerkasow ma rację. Czesi odmrażają co tylko się da, a u nas szaman z MZ wieszczy "szczytowanie na sierpień i wrzesień. Ci co się połapali w przekręcie odchodzą od tego aby nie wyjść na durni. My dumnie czekamy na ruinę gospodarki i całego życia społecznego.

 2. 26.04.20 14:16 czerkasow

  Olsztyniak - skacz pacynko jak ci twój pan każe.

 3. 26.04.20 11:00 Fanatyk_OKS

  Lekko popuszczają smycze, ale w kagańcach będziemy chodzić do końca życia chyba że damy się zaszczepić wątpliwej jakości substancjami.

 4. 26.04.20 08:50 Olsztyniak58

  czerkasow weź chłopie mokra szmatę na głowę bo mocno ci się zanotowała.

 5. 25.04.20 18:30 czerkasow

  Nasza mości Kukiełka Morawiecki popuszcza pasa ciemnemu ludowi. Jeszcze nie było tak okupacyjnego rządu, nawet w czasach komuny.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!