Artykuł

Logo Olplan. Fot. olplan.pl

Logo Olplan. Fot. olplan.pl

Olplan sponsorem Stomilu Olsztyn

19.01.23 20:40   em   2  

Stomil Olsztyn podpisał umowę z kolejnym sponsorem. Do grona wspierającym klub finansowo dołączyła na najbliższy rok firma Olplan z Olsztyna.

- Postanowiliśmy podjąć współpracę ze Stomilem, bo widzimy brak zaangażowania miasta - mówi Jacek Mierzjewski z firmy Olplan. - Rozmawiałem z moimi kolegami, którzy też namawiali mnie do wsparcia klubu. Przede wszystkim wiadomo jednak, że Stomil to Stomil. Od lat kibicuję temu zespołowi, więc wątpliwości nie było. Sponsorujemy też inne drużyny, więc gdy pojawiła się możliwość grania ze Stomilem, postanowiliśmy także się zaangażować. Widać, że coś się ruszyło w funkcjonowaniu klubu, zbierają się kolejni sponsorzy, liczymy na jeszcze większy rozwój.

Firma Olplan produkuje plandeki na auta osobowe, ciężarowe, naczepy TIR, wywrotki, przyczepki, plandeki do łodzi, tarasowe, okryciowe i na zadaszenia. Olplan oferuje także płachty rolnicze i stelaże.

 

Tagi: Stomil Olsztyn, Olplan


Komentarze

  1. 20.01.23 09:19

    Witamy

  2. 19.01.23 21:41 Bart

    Dobre informacje każdy sponsor ważny. Może wymienia plandeki na lukach zeby ukryc ubytki w trybunach:)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!