Artykuł

Maciej Pałaszewski. Fot. Łukasz Kozłowski

Maciej Pałaszewski. Fot. Łukasz Kozłowski

Pałaszewski: Cieszymy się z trzech punktów

29.02.20 23:32   kyn   2  

Stomil Olsztyn wygrał 4:2 z Odrą Opole. Po meczu o komentarz poprosiliśmy podstawowego gracza olsztyńskiego klubu, Macieja Pałaszewskiego.

- Dobrze zaczynamy rundę. Nie wiem, czy o takim zwycięstwie mogliśmy tylko pomarzyć, bo czuliśmy się mocni. Świetnie przepracowaliśmy okres przygotowawczy, chcieliśmy ten mecz wygrać i tak się stało. Cieszymy się z trzech punktów, w niedzielę odpoczywamy, a już od poniedziałku zaczynamy przygotowania do Sandecji, bo tam też jedziemy po to, by wygrać. Ciężko mi oceniać karnego z boiska, tego przeciwko nam, być może ręka była. Zdarza się niestety. Najważniejsze jednak, że pokazaliśmy charakter jako drużyna. Nie jest łatwo podnieść się, gdy dostajesz pierwszą bramkę u siebie na boisku. Odwróciliśmy losy spotkania w dobrym stylu i jest dobrze.

I dodaje: - Bardzo dobrze się czułem na boisku i mentalnie i fizycznie. Lubię kreować sytuacje, ale te nie lubię oceniać własnej gry. Najważniejsze jest dobro drużyny. My skupiamy si e na sobie, nie patrzymy na innych. Wiemy, że o od nas wiele zależy, najwięcej i to my decydujemy o naszej grze. Ta liga jest tak nieprzewidywalna, że najważniejsze jest to, że m czujemy, że możemy wygrać z każdym. Do każdego oczywiście mamy należny szacunek, ale skupiamy się tylko na sobie, wiedząc, że jeśli się dobrze przygotujemy, mamy szanse wygrać z każdym.

Tagi: Stomil Olsztyn. Maciej Pałaszewski, Odra Opole, I liga, Komentarz po meczu


Komentarze

  1. 01.03.20 09:11 S.M.P.

    Cały czas był pod grą. Dobry występ w jego wykonaniu.

  2. 01.03.20 06:30 chodi

    Brawo! Teraz po 3 pkt do Nowego Sączą !Tylko Stomil!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!