Artykuł

Patryk Kun w akcji, fot. Artur Szczepański

Patryk Kun w akcji, fot. Artur Szczepański

Patryk Kun zakończył testy w Herthcie

09.02.12 11:30   em, mmks   5  

Patryk Kun ponownie trenuje ze Stomilem Olsztyn. Zawodnik w ostatnim czasie przebywał na testach w Herthcie Berlin.

Według zapewnień dyrektora sportowego klubu Andrzeja Biedrzyckiego jest bardzo prawdopodobne, że piłkarz w rundzie wiosennej będzie występował w olsztyńskim klubie. Działacze "biało-niebieskich" są bliscy porozumienia z Vęgorią oraz rodzicami Kuna.

Przypomnijmy, że zawodnik wystąpił w pierwszym spotkaniu sparingowym Stomilu Olsztyn z Arką Gdynia. Wiosną ma jednak grać w drużynach juniorów oraz rezerw.

Tagi: Stomil Olsztyn, Hertha Berlin, Patryk Kun, Andrzej Biedrzycki, transfery


Komentarze

 1. 09.02.12 23:26 lion

  Nie widziałem tego chłopaka na żywo, ale brat robi na mnie bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieję, że nie będzie tak, że trener nie da mu szansy tylko ze wzgledu na wiek (jeśli jest dobry).

 2. 09.02.12 23:07 AlleOl

  W takim razie pozostaniemy przy swoich zdaniach. Sądząc po posturze On już dużo nie urośnie i duża masa mięśniowa nie pasuje do niego. To jest typ filigranowego, zwinnego, szybkiego, trzymającego piłkę króciutko przy nodze, coś jak ten prawdziwy Messi. Nie widze by miał w przyszłości wygrywać pojedynki bark w bark. Ta filigranowość ma być atutem. Wszyscy widzą, że zdecydowanie na + odstaje od rówieśników i w rezerwach czy juniorach to On się niczego nie nauczy bo jest ponad. Ktoś powie, że jeszcze ktoś ostro wejdzie i go złamie. A w T-mobile to nie ma fauli na czerwo?

 3. 09.02.12 21:47 Prowokator

  Rooney dysponował innymi warunkami fizycznymi w tym wieku, był dużo wyższy i cięższy, ale Patryk ma jeszcze czas niech szkoli technikę i nią niszczy na boisku :)

 4. 09.02.12 21:22 AlleOl

  Jak jest taki dobry to już powinien grać w 1 drużynie. A nie, bo jeszcze za młody. Rooney już jako 17 latek strzelał w Premier League.

 5. 09.02.12 18:12 kilabez

  Good news!!! trzymamy kciuki za Kuników :) Powodzenia!!!

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!