Artykuł

Stomil II Olsztyn wygrał 5:0 z Tęczą Biskupiec, fot. Paweł Piekutowski

Stomil II Olsztyn wygrał 5:0 z Tęczą Biskupiec, fot. Paweł Piekutowski

"Piątka" w Biskupcu

14.09.19 19:30   em   2  

Nie było niespodzianki w Biskupcu. Rezerwy Stomilu Olsztyn 5:0 wygrały z miejscową Tęczą. Dla olsztyńskiego zespołu bramki strzelali: Jakub Tecław, Mateusz Cetnarski 2, Szymon Rak oraz Dawid Rudnik.

Stomil (skład wyjściowy): Michał Leszczyński - Wojciech Dziemidowicz, Jakub Tecław, Aleksander Kowalski, Patryk Baran - Jakub Jurczak, Waldemar Gancarczyk, Sebastian Jarosz, Mateusz Cetnarski - Koki Hinokio.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil II Olsztyn, Tęcza Biskupiec, IV liga


Komentarze

  1. 14.09.19 22:12 Pawlik

    Grali z amatorami nie ma co sie podpalac ostatnio na stadionie Stomilu zal bylo patrzec na rezerwy jak nie mogli wymienic 3 podan nawet i co z wyniku jak to gra z amatorami co na codzien do pracy chodza.Nie widze nikogo z wychowankow na 1 lige z rezerw a to jest smutne wrecz zalosne .

  2. 14.09.19 21:24 Maks

    Gratulacje!, ten skład z pewnością może powalczyć o awans do III ligi, a co za tym idzie i juniorzy i piłkarze nie mieszczący się w składzie pierwszej drużyny mogliby porządnie podszlifować warsztat :)

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!