Piłkarki Stomilu Olsztyn odpadły z rozgrywek Pucharu Polski. Fot. Paweł Piekutowski

Piłkarki Stomilu odpadły z Pucharu Polski

16.03.22 15:15   em, paju   0

Zakończyła się przygoda piłkarek Stomilu Olsztyn w rozgrywkach Pucharu Polski. Olsztynianki przegrały w środę u siebie z Rekordem Bielsko-Biała.

Podopieczne Marka Maleszewskiego wyszły na prowadzenie w pierwszej połowie meczu za sprawą Karoliny Taranowskiej. Niestety po przerwie zawodniczki grające w Ekstraklidze kobiet doszły do głosu i zdobyły dwa gole. Rekord wygrał w Olsztynie 2:1 i zameldował się w 1/4 finale krajowych rozgrywek.

Piłkarki Stomilu na co dzień rywalizują w Centralnej Lidze Juniorek U-17.

• Stoml Olsztyn - Rekord Bielsko Biała 1:2 (1:0)

1:0 - Taranowska (32), 1:1 - Nowacka (59), 1:2 - Knysiak (83 k)

Stomil Olsztyn: Maja Bogacka - Aleksandra Chaber, Martyna Żukowska, Karolina Taranowska, Blanka Żukowska (72 Zuzanna Bielasta), Weronika Gadomska, Małgorzata Milewska, Oliwia Korzec(84 Oliwia Kowalewska), Oliwia Czarnecka, Oliwia Kamińska, Pola Olender.