Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Piłkarze I ligi oceni jakość muraw w rozgrywkach

22.05.19 21:42   em   2  

Polski Związek Piłkarzy po raz piąty opracował ranking stanu muraw I ligi oparty o oceny zawodników z tej klasy rozgrywkowej. Co ciekawe jakość murawy na olsztyńskim stadionie oceniono jeszcze gorzej niż w poprzednim sezonie.

Gdy murawa w Olsztynie nie nadawała się do rozgrywania spotkań w I lidze to byliśmy pierwsi, którzy krytykowali poczynania Ośrodka Sportu i Rekreacji. Teraz musimy stanąć w obronie i stwierdzić, że piłkarze I ligi głosują w takich ankietach na odczepnego i nie ma co brać na poważnie takiego rankingu.

W poprzednim sezonie jakoś murawy na stadionie OSiR oceniono na 3,15, a w tym... na 3,09.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku murawa na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a przeszła kompleksową renowację wraz z instalacją podgrzewania murawy. W tym sezonie kibie Stomilu nie musieli ani przez moment wstydzić się za jakość murawy na stadionie Stomilu.

PEŁNY RANKING W SEZONIE 2018/2019

PEŁNY RANKING W SEZONIE 2017/2018

Tagi: stadion Stomilu, Polski Związek Piłkarzy


Komentarze

  1. 23.05.19 17:19 chodi

    Co do stanu murawy, to mamy praktycznie najlepsze boisko w tej lidze i taka jest prawda. Taka murawa jak u nas jest też na stadionie Cracovii i kosztowała kupę kasy. A oceniający oceniali chyba bardziej trybuny niż murawę....

  2. 23.05.19 11:07 zjs

    Z wysokości trybun wygląda to ładnie, ale po spacerku murawą widać wyraźnie, że źle zniosła transport przed położeniem i trzeba intensywnych zabiegów aby uzyskała optymalny stan. Natomiast ocena stanu murawy niżej niż starej to brak kompetencji oceniających.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!